O Nas

Centrum Stomatologii „Dominik”, którego właścicielem jest Dawid Dominik, powstało w 2013 r. Jego lokalizacja mieści się w centrum miasta Rabki-Zdroju. Jest to miejscowość uzdrowiskowa i znana w całej Polsce. Świadczymy usługi dla pacjentów z małopolski oraz z innych regionów Polski przybywających do uzdrowiska kuracjuszy, a także pacjentów z zagranicy.

Zakres wykonywanych przez Nas usług to kompleksowość leczenia w jednym miejscu, z zakresu chirurgii, protetyki, ortodoncji , stomatologii dziecięcej oraz estetycznej.

Z sercem i pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego odwiedzającego Nas pacjenta .

 

Nasza firma została uhonorowana statuetkami  :

 

Firma Godna Zaufania 2017, 2018 oraz 2019″

Otrzymaliśmy również wyróżnienie „Orły Stomatologii” 2018 oraz 2019, za nie naganną opinię wśród pacjentów.

 

To nie tylko nagroda za lata pracy, ale także dowód na to, że wybór naszego gabinetu to najlepszy wybór.

 

 

Nasze Centrum posiada trzy oddzielne gabinety, wyposażone w innowacyjny sprzęt bardzo dobrej jakości, oddzielną sterylizację narzędzi , pracownię RTG oraz recepcję. Wnętrze gabinetów zostało zaprojektowanie z myślą o komforcie odwiedzających Nas pacjentów. W trakcie projektu uwzględniliśmy odpowiednie przystosowanie centrum dla osób niepełnosprawnych, posiadamy windę oraz duży bezpłatny parking.

 

Szanowni Państwo, proszę Pamiętać, że najważniejszą częścią naszego Centrum Stomatologii “Dominik” jesteś Ty, nasz Pacjent. Twój uśmiech jest największą satysfakcją dla całego zespołu.

Nasz zespół

Sercem” naszego Centrum jest recepcja – czyli pierwszy kontakt z pacjentem. Miłe i profesjonalne rejestratorki, które wprawiają całą firmę w ruch. Zawsze służą pomocą. Nie można pominąć higienistek i asystentek stomatologicznych, dla których praca w usługach medycznych jest pasją, z których jesteśmy bardzo dumni. Zespół doświadczonych lekarzy – specjalistów z różnych dziedzin zapewniają Państwu kompleksowe specjalistyczne leczenie z zastosowaniem materiałów największej jakości.