Personel

Lekarz stomatolog Lidia Szatkowska

Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Białymstoku na wydziale Lekarsko-Stomatologicznym 1996r. W roku 2000 uzyskała Dyplom Pierwszego Stopnia Specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej. Ukończyła szkolenia i zdała egazmin w dziedzinie Ochrona Radiologiczna Pacjenta o specjalności “Lekarze Dentyści wykonujący medyczne procedury radiologiczne i personel obsługujący aparaty do densytometrii (LST)”.

Posiada certifikaty z protetyki, endodoncji, estetyki, implantologii. Uczestniczyła w szkoleniach organizowanych przez firmy stomatologiczne jak również podnosi swe kwalifikacje biorąc udział w kursach podyplomowych. Swoją pracą i doświadczeniem zawodowym oraz sympatią zdobyła liczną grupę stałych pacjentów. W kontaktach z pacjentem kieruje się życzliwością, szczerością i wzajemnym zaufaniem.

Lekarz dentysta Michał Goliński

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbył w 5 wojskowym szpitalu w Krakowie, gdzie zdobywał niezbędne doświadczenie. Podczas dotychczasowej praktyki nabył umiejętności zintegrowanego podejścia do estetyki twarzy oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, dzięki temu zdobył duże uznanie i sympatię wśród pacjentów, także tych najmniejszych.Przyjmuje również pacjentów zagranicznych w języku angielskim.Jest perfekcjonistą, stawiającym sobie satysfakcję i zadowolenie pacjenta za najważniejszy cel.

Aktualnie pogłębia swoją wiedzę w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki, a także stomatologii dziecięcej.

Lekarz stomatolog Paweł Przystał
Chirurg

Jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się chirurgią ale swoją wiedzę pogłębia również z innych kierunków stomatologii, o czym świadczą ukończone kursy i certifikaty. Perfekcjonista w życiu i pracy. Prywatnie zapalony narciarz.

Dr.n.med – Lekarz stomatolog, Lekarz medycyny Paweł Aleksandrowicz
Implantolog

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie. W swojej ponad 18.-letniej karierze zawodowej, doświadczenie zdobywał między innymi we Włoszech i Szwecji. Uczestniczył w wielu szkoleniach specjalistycznych (Niemcy, Szwajcaria, Austria, Włochy, Szwecja, Francja) z dziedziny implantologii, chirurgii odtwórczej twardych oraz miękkich tkanek. Implanty Zygoma stosuje we własnej praktyce implantologicznej od 2002 roku.

Tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem otrzymał w roku 2008 na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej „Badanie porównawcze różnych metod implantacji bezzębnej wyrostków zębodołowych”. Od ponad 15 lat prowadzi własną praktykę implantologiczną. Autor licznych publikacji polskich i zagranicznych z zakresu implantologii.

Członek ITI, EAO, OSIS-EDI, PSI, ICOL, PGOI.

Lekarz stomatolog Patrycja Jędrychowska
Specjalista Endodonta

Specjalizacja: Stomatologia zachowawcza z endodoncją.

Ukończyła studia lekarsko-dentystyczne na oddziale stomatologii wydziału lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium –Medicum w Krakowie w 2001 r.
Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologia zachowawcza z endodoncją w 2010 r.

Ustawicznie kształci się i rozwija zdolności praktyczne w dziedzinie endodoncji, stomatologii estetycznej, periodontologii. Ukończyła wiele kursów między innymi z profilaktyki onkologicznej, radiologii stomatologicznej, ratownictwa medycznego i zdrowia publicznego.

Wykazuje wielką cierpliwość i empatię w nawiązywaniu kontaktów z małymi pacjentami oraz ich rodzicami. Zajmuję się również w naszym centrum leczeniem kanałowym pod mikroskopem.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Lekarz dentysta Małgorzata Sowińska

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aktualnie kończy specjalizację z chirurgii stomatologicznej, którą odbywa w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej na CM Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadziła zajęcia dydaktyczne z chirurgii stomatologicznej ze studentami obcojęzycznymi. Zajmuje się głównie chirurgią stomatologiczną, endodoncją, protetyką oraz stomatologią zachowawczą.W pracy bardzo ważna jest dla niej komunikacja z pacjentem oraz pewność zrozumienia przez pacjenta istoty jego problemu oraz wszystkich możliwości leczenia. Jest miłą i pełną empatii osobą, jej hobby to bieganie oraz jazda na nartach.

Lekarz dentysta Grażyna Ewelina Dąbrowska

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie zdobywała swoje wykształcenie medyczne i uzyskała stopień – Lekarz dentysta na wydziale lekarskim- oddział stomatologia w latach 2004-2009.

Głównie zajmuje się stomatologią estetyczną i zachowawczą oraz ciągle poszerza wiedzę i doskonali swoje umiejętności w zakresie endodoncji i protetyki. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w klinikach krakowskich, a także uczestniczyła w wielu kursach słynnych lekarzy specjalistów. Pasjonują ją także podróże, motoryzacja, lubi poznawać smaki kuchni świata. Jest życzliwą i uśmiechniętą osobą, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.

Lekarz stomatolog Paweł Kudlik

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwent Szkoły Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest również Inspektorem Ochrony Radiologicznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Specjalizuje się w ortodoncji ( aparaty ruchome dla dzieci i dorosłych). Odbył liczne kursy potwierdzone certyfikatami z zakresu protetyki, endodoncji i ortodoncji.

 

Katarzyna Stopa, Barbara Bebej-Bies
Recepcjonistki

To nasze sympatyczne rejestratorki. Zawsze witają naszych pacjentów z uśmiechem i serdecznością. Dzięki ich profesjonalizmowi całe centrum może sprawnie funkcjonować. To one zajmują się rejestracją pacjentów. Umawiają oraz potwierdzają wizyty, odpowiadają na Państwa maile oraz telefony. Zawsze służą pomocą w odpowiedzi na Państwa pytania.

Magdalena Krawczyk, Magdalena Spórna, Agnieszka Sroka
Asystentki/Higienistki Stomatologiczne

Dziewczyny tworzą zespół miłych i wykwalifikowanych asystentek oraz higienistek stomatologicznych. To one dbają o komfort pacjenta na fotelu. Są nieodłączną częścią całego zespołu. Pomagają stomatologowi podczas leczenia oraz dbają o to, by stanowisko i miejsce pracy lekarza było utrzymane w sterylnych warunkach. Czynnie asystują podczas zabiegów podając lekarzowi narzędzia i leki, przygotowując materiały do wypełnienia lub wycisków. Same również wykonują zabiegi profilaktyczne m.in. piaskowanie, usunięcie kamienia, fluoryzacja.

Halina Klucz
Menadżer ds. stomatologii

Czuwa nad pracą całego centrum. Zajmuje się dokumentacją oraz zaopatrzeniem gabinetów. Organizuje i przydziela zadania, koordynuje pracę całego zespołu, reprezentuje naszą firmę.
Realizuje cele związane z rozwojem firmy. Cechuje się poczuciem odpowiedzialności, strategicznego myślenia i przewidywania.

Dawid Dominik
Właściciel

Jest najważniejszą osobą w firmie, to on sprawuje władzę nad wszystkimi pracownikami oraz dokumentacją. Wyznacza cele związane z rozwojem firmy. Zajmuję się reklamą i sprawnym funkcjonowaniem naszego centrum.Zatrudnia nowych pracowników. Dba o dobrą i przyjazną atmosferę w pracy oraz zapewnia dogodne warunki pracy dla swoich pracowników. Jest stanowczy i dąży do realizacji wyznaczonych celów. Cechuje się również dużym poczuciem humoru.