Personel

Lekarz stomatolog Lidia Szatkowska

Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Białymstoku na wydziale Lekarsko-Stomatologicznym 1996r. W roku 2000 uzyskała Dyplom Pierwszego Stopnia Specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej. Ukończyła szkolenia i zdała egzamin w dziedzinie Ochrona Radiologiczna Pacjenta o specjalności “Lekarze Dentyści wykonujący medyczne procedury radiologiczne i personel obsługujący aparaty do densytometrii (LST)”.

Posiada certifikaty z zakresu protetyki, endodoncji, stomatologii estetycznej. Uczestniczyła w specjalistycznych szkoleniach , jak również podnosiła swe kwalifikacje biorąc udział w kursach podyplomowych.

Swoją pracą i doświadczeniem zawodowym oraz sympatią zdobyła liczną grupę stałych pacjentów. W kontaktach z pacjentem kieruje się życzliwością, szczerością i wzajemnym zaufaniem.

Lekarz dentysta Michał Goliński

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbył w 5 wojskowym szpitalu w Krakowie, gdzie zdobywał niezbędne doświadczenie. Podczas dotychczasowej praktyki nabył umiejętności zintegrowanego podejścia do estetyki twarzy oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, dzięki temu zdobył duże uznanie i sympatię wśród pacjentów, także tych najmniejszych.Przyjmuje również pacjentów zagranicznych w języku angielskim.

Jest perfekcjonistą, stawiającym sobie satysfakcję i zadowolenie pacjenta za najważniejszy cel.

Aktualnie pogłębia swoją wiedzę w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki, a także stomatologii dziecięcej.

Lekarz stomatolog Paweł Przystał
Chirurgia

Jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Zajmuje się chirurgią stomatologiczną ale swoją wiedzę pogłębia również z innych kierunków stomatologii, o czym świadczą ukończone kursy i certifikaty. Perfekcjonista w życiu i pracy. Prywatnie zapalony narciarz.

Lekarz dentysta Grażyna  Dąbrowska                                   Medycyna estetyczna

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie zdobywała swoje wykształcenie medyczne i uzyskała stopień – Lekarz dentysta na wydziale lekarskim- oddział stomatologia w latach 2004-2009.

Głównie zajmuje się stomatologią estetyczną i zachowawczą oraz ciągle poszerza wiedzę i doskonali swoje umiejętności w zakresie endodoncji i protetyki. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w klinikach krakowskich, a także uczestniczyła w wielu kursach słynnych lekarzy specjalistów. Pasjonują ją także podróże, motoryzacja, lubi poznawać smaki kuchni świata. Jest życzliwą i uśmiechniętą osobą, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.

Obecnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Odbyła w tym kierunku liczne szkolenia potwierdzone certyfikatami.

Lekarz dentysta Karolina Zapszała

W latach 2004-2007 Ukończyła Państwową Uczelnię Wyższą, Iwano-Frankiwski Narodowy Uniwersytet Medyczny na Ukrainie. Uzyskała pełne wykształcenie wyższe o specjalności „stomatologia” oraz tytuł lekarza stomatologa.

Na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczanie w Języku Angielskim, uzyskała zaświadczenie potwierdzające równoważność z polskim dyplomem ukończenia studiów magisterskich i tytułem zawodowym lekarza dentysty.

Zajmuję się głównie leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych oraz protetyką.

Ciągle doskonali swoje umiejętności w zakresie endodoncji, chirurgii oraz stomatologii estetycznej co potwierdzają odbyte przez nią liczne szkolenia.

Biegle mówi w języku ukraińskim, oraz rosyjskim i angielskim-na poziomie komunikatywnym co pozwala przyjmować pacjentów obcojęzycznych.

 

Lekarz stomatolog Paweł Kudlik                                                Ortodoncja

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Absolwentem Szkoły Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest również Inspektorem Ochrony Radiologicznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Zajmuje się głównie ortodoncją ( aparaty ruchome dla dzieci i dorosłych). Odbył liczne kursy potwierdzone certyfikatami z zakresu protetyki, endodoncji i ortodoncji.

 

Katarzyna Stopa, Barbara Bebej-Bies
Recepcjonistki

To nasze sympatyczne rejestratorki. Zawsze witają naszych pacjentów z uśmiechem i serdecznością. Dzięki ich profesjonalizmowi całe centrum może sprawnie funkcjonować. To one zajmują się rejestracją pacjentów. Umawiają oraz potwierdzają wizyty, odpowiadają na Państwa maile oraz telefony. Zawsze służą pomocą w odpowiedzi na Państwa pytania.

 Magdalena Spórna, Agnieszka Sroka
Asystentki/Higienistki Stomatologiczne

Dziewczyny tworzą zespół miłych i wykwalifikowanych asystentek oraz higienistek stomatologicznych. To one dbają o komfort pacjenta na fotelu. Są nieodłączną częścią całego zespołu. Pomagają stomatologowi podczas leczenia oraz dbają o to, by stanowisko i miejsce pracy lekarza było utrzymane w sterylnych warunkach. Czynnie asystują podczas zabiegów podając lekarzowi narzędzia i leki, przygotowując materiały do wypełnienia lub wycisków. Same również wykonują zabiegi profilaktyczne m.in. piaskowanie, usunięcie kamienia, fluoryzacja..

mgr Dawid Dominik
Właściciel

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie , gdzie zdobył tytuł magistra ekonomii. Czuwa nad wszystkimi pracownikami oraz dokumentacją. Wyznacza cele związane z rozwojem firmy. Zajmuję się reklamą i sprawnym funkcjonowaniem naszego centrum. Dba o dobrą i przyjazną atmosferę w pracy oraz zapewnia dogodne warunki pracy dla swoich pracowników. Jest stanowczy i dąży do realizacji wyznaczonych celów. Cechuje się również dużym poczuciem humoru.