Personel

Lekarz stomatolog Lidia Szatkowska

Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Białymstoku na wydziale Lekarsko-Stomatologicznym 1996r. W roku 2000 uzyskała Dyplom Pierwszego Stopnia Specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej. Ukończyła szkolenia i zdała egazmin w dziedzinie Ochrona Radiologiczna Pacjenta o specjalności “Lekarze Dentyści wykonujący medyczne procedury radiologiczne i personel obsługujący aparaty do densytometrii (LST)”.

Posiada certifikaty z protetyki, endodoncji, estetyki, implantologii. Uczestniczyła w szkoleniach organizowanych przez firmy stomatologiczne jak również podnosi swe kwalifikacje biorąc udział w kursach podyplomowych. Swoją pracą i doświadczeniem zawodowym oraz sympatią zdobyła liczną grupę stałych pacjentów. W kontaktach z pacjentem kieruje się życzliwością, szczerością i wzajemnym zaufaniem.

Lekarz dentysta Michał Goliński

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbył w 5 wojskowym szpitalu w Krakowie, gdzie zdobywał niezbędne doświadczenie. Podczas dotychczasowej praktyki nabył umiejętności zintegrowanego podejścia do estetyki twarzy oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, dzięki temu zdobył duże uznanie i sympatię wśród pacjentów, także tych najmniejszych.Przyjmuje również pacjentów zagranicznych w języku angielskim.Jest perfekcjonistą, stawiającym sobie satysfakcję i zadowolenie pacjenta za najważniejszy cel.

Aktualnie pogłębia swoją wiedzę w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki, a także stomatologii dziecięcej.

Lekarz stomatolog Paweł Przystał
Chirurg

Jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się chirurgią ale swoją wiedzę pogłębia również z innych kierunków stomatologii, o czym świadczą ukończone kursy i certifikaty. Perfekcjonista w życiu i pracy. Prywatnie zapalony narciarz.

 

Lekarz stomatolog Patrycja Jędrychowska
Specjalista Endodonta

Specjalizacja: Stomatologia zachowawcza z endodoncją.

Ukończyła studia lekarsko-dentystyczne na oddziale stomatologii wydziału lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium –Medicum w Krakowie w 2001 r.
Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologia zachowawcza z endodoncją w 2010 r.

Ustawicznie kształci się i rozwija zdolności praktyczne w dziedzinie endodoncji, stomatologii estetycznej, periodontologii. Ukończyła wiele kursów między innymi z profilaktyki onkologicznej, radiologii stomatologicznej, ratownictwa medycznego i zdrowia publicznego.

Wykazuje wielką cierpliwość i empatię w nawiązywaniu kontaktów z małymi pacjentami oraz ich rodzicami. Zajmuję się również w naszym centrum leczeniem kanałowym pod mikroskopem.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Lekarz dentysta Małgorzata Sowińska

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aktualnie kończy specjalizację z chirurgii stomatologicznej, którą odbywa w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej na CM Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadziła zajęcia dydaktyczne z chirurgii stomatologicznej ze studentami obcojęzycznymi. Zajmuje się głównie chirurgią stomatologiczną, endodoncją, protetyką oraz stomatologią zachowawczą.W pracy bardzo ważna jest dla niej komunikacja z pacjentem oraz pewność zrozumienia przez pacjenta istoty jego problemu oraz wszystkich możliwości leczenia. Jest miłą i pełną empatii osobą, jej hobby to bieganie oraz jazda na nartach.

Lekarz dentysta Grażyna  Dąbrowska

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie zdobywała swoje wykształcenie medyczne i uzyskała stopień – Lekarz dentysta na wydziale lekarskim- oddział stomatologia w latach 2004-2009.

Głównie zajmuje się stomatologią estetyczną i zachowawczą oraz ciągle poszerza wiedzę i doskonali swoje umiejętności w zakresie endodoncji i protetyki. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w klinikach krakowskich, a także uczestniczyła w wielu kursach słynnych lekarzy specjalistów. Pasjonują ją także podróże, motoryzacja, lubi poznawać smaki kuchni świata. Jest życzliwą i uśmiechniętą osobą, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.

Lekarz stomatolog Paweł Kudlik

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwent Szkoły Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest również Inspektorem Ochrony Radiologicznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Specjalizuje się w ortodoncji ( aparaty ruchome dla dzieci i dorosłych). Odbył liczne kursy potwierdzone certyfikatami z zakresu protetyki, endodoncji i ortodoncji.

 

Katarzyna Stopa, Barbara Bebej-Bies
Recepcjonistki

To nasze sympatyczne rejestratorki. Zawsze witają naszych pacjentów z uśmiechem i serdecznością. Dzięki ich profesjonalizmowi całe centrum może sprawnie funkcjonować. To one zajmują się rejestracją pacjentów. Umawiają oraz potwierdzają wizyty, odpowiadają na Państwa maile oraz telefony. Zawsze służą pomocą w odpowiedzi na Państwa pytania.

 Magdalena Spórna, Agnieszka Sroka
Asystentki/Higienistki Stomatologiczne

Dziewczyny tworzą zespół miłych i wykwalifikowanych asystentek oraz higienistek stomatologicznych. To one dbają o komfort pacjenta na fotelu. Są nieodłączną częścią całego zespołu. Pomagają stomatologowi podczas leczenia oraz dbają o to, by stanowisko i miejsce pracy lekarza było utrzymane w sterylnych warunkach. Czynnie asystują podczas zabiegów podając lekarzowi narzędzia i leki, przygotowując materiały do wypełnienia lub wycisków. Same również wykonują zabiegi profilaktyczne m.in. piaskowanie, usunięcie kamienia, fluoryzacja..

Dawid Dominik
Właściciel

Jest najważniejszą osobą w firmie, to on sprawuje władzę nad wszystkimi pracownikami oraz dokumentacją. Wyznacza cele związane z rozwojem firmy. Zajmuję się reklamą i sprawnym funkcjonowaniem naszego centrum. Dba o dobrą i przyjazną atmosferę w pracy oraz zapewnia dogodne warunki pracy dla swoich pracowników. Jest stanowczy i dąży do realizacji wyznaczonych celów. Cechuje się również dużym poczuciem humoru.