Personel

Lekarz stomatolog Lidia Szatkowska

Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Białymstoku na wydziale Lekarsko-Stomatologicznym 1996r. W roku 2000 uzyskała Dyplom Pierwszego Stopnia Specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej. Ukończyła szkolenia i zdała egazmin w dziedzinie Ochrona Radiologiczna Pacjenta o specjalności “Lekarze Dentyści wykonujący medyczne procedury radiologiczne i personel obsługujący aparaty do densytometrii (LST)”.

Posiada certifikaty z protetyki, endodoncji, estetyki, implantologii. Uczestniczyła w szkoleniach organizowanych przez firmy stomatologiczne jak również podnosi swe kwalifikacje biorąc udział w kursach podyplomowych. Swoją pracą i doświadczeniem zawodowym oraz sympatią zdobyła liczną grupę stałych pacjentów. W kontaktach z pacjentem kieruje się życzliwością, szczerością i wzajemnym zaufaniem.

Lekarz dentysta Michał Goliński

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbył w 5 wojskowym szpitalu w Krakowie, gdzie zdobywał niezbędne doświadczenie. Podczas dotychczasowej praktyki nabył umiejętności zintegrowanego podejścia do estetyki twarzy oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, dzięki temu zdobył duże uznanie i sympatię wśród pacjentów, także tych najmniejszych.Przyjmuje również pacjentów zagranicznych w języku angielskim.Jest perfekcjonistą, stawiającym sobie satysfakcję i zadowolenie pacjenta za najważniejszy cel.

Aktualnie pogłębia swoją wiedzę w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki, a także stomatologii dziecięcej.

Lekarz stomatolog Paweł Przystał
Chirurg

Jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się chirurgią ale swoją wiedzę pogłębia również z innych kierunków stomatologii, o czym świadczą ukończone kursy i certifikaty. Perfekcjonista w życiu i pracy. Prywatnie zapalony narciarz.

Lekarz dentysta Grażyna  Dąbrowska

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie zdobywała swoje wykształcenie medyczne i uzyskała stopień – Lekarz dentysta na wydziale lekarskim- oddział stomatologia w latach 2004-2009.

Głównie zajmuje się stomatologią estetyczną i zachowawczą oraz ciągle poszerza wiedzę i doskonali swoje umiejętności w zakresie endodoncji i protetyki. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w klinikach krakowskich, a także uczestniczyła w wielu kursach słynnych lekarzy specjalistów. Pasjonują ją także podróże, motoryzacja, lubi poznawać smaki kuchni świata. Jest życzliwą i uśmiechniętą osobą, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.

Obecnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Odbyła w tym kierunku liczne szkolenia potwierdzone certyfikatami.

 

Lekarz stomatolog Paweł Kudlik

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwent Szkoły Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest również Inspektorem Ochrony Radiologicznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Specjalizuje się w ortodoncji ( aparaty ruchome dla dzieci i dorosłych). Odbył liczne kursy potwierdzone certyfikatami z zakresu protetyki, endodoncji i ortodoncji.

 

Katarzyna Stopa, Barbara Bebej-Bies
Recepcjonistki

To nasze sympatyczne rejestratorki. Zawsze witają naszych pacjentów z uśmiechem i serdecznością. Dzięki ich profesjonalizmowi całe centrum może sprawnie funkcjonować. To one zajmują się rejestracją pacjentów. Umawiają oraz potwierdzają wizyty, odpowiadają na Państwa maile oraz telefony. Zawsze służą pomocą w odpowiedzi na Państwa pytania.

 Magdalena Spórna, Agnieszka Sroka
Asystentki/Higienistki Stomatologiczne

Dziewczyny tworzą zespół miłych i wykwalifikowanych asystentek oraz higienistek stomatologicznych. To one dbają o komfort pacjenta na fotelu. Są nieodłączną częścią całego zespołu. Pomagają stomatologowi podczas leczenia oraz dbają o to, by stanowisko i miejsce pracy lekarza było utrzymane w sterylnych warunkach. Czynnie asystują podczas zabiegów podając lekarzowi narzędzia i leki, przygotowując materiały do wypełnienia lub wycisków. Same również wykonują zabiegi profilaktyczne m.in. piaskowanie, usunięcie kamienia, fluoryzacja..

Dawid Dominik
Właściciel

To on sprawuje władzę nad wszystkimi pracownikami oraz dokumentacją. Wyznacza cele związane z rozwojem firmy. Zajmuję się reklamą i sprawnym funkcjonowaniem naszego centrum. Dba o dobrą i przyjazną atmosferę w pracy oraz zapewnia dogodne warunki pracy dla swoich pracowników. Jest stanowczy i dąży do realizacji wyznaczonych celów. Cechuje się również dużym poczuciem humoru.