Nasz Zespół


Siłą naszego gabinetu stomatologicznego

jest doświadczenie i wiedza całego zespołu składającego się z lekarzy o bardzo solidnym przygotowaniu zawodowym. Jednocześnie są to ludzie, którzy wykonują swój zawód z prawdziwą pasją.

Lekarze pracujący w naszym Centrum wraz z zespołem higienistek oraz recepcjonistek są otwarci na Twoje potrzeby i gotowi, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

🖤🖤🖤

 

Lekarz dentysta  Michał Goliński

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbył w 5 wojskowym szpitalu w Krakowie, gdzie zdobywał niezbędne doświadczenie.

Podczas dotychczasowej praktyki nabył umiejętności zintegrowanego podejścia do estetyki twarzy oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, dzięki temu zdobył duże uznanie i sympatię wśród pacjentów. Przyjmuje również pacjentów zagranicznych w języku angielskim.

Jest perfekcjonistą, stawiającym sobie satysfakcję i zadowolenie pacjenta za najważniejszy cel.

Aktualnie pogłębia swoją wiedzę w zakresie stomatologii estetycznej oraz protetyki.

Lekarz stomatolog  Paweł Przystał                                                                 ▪️Chirurgia Stomatologiczna▪️

Jest absolwentem Wydziału Lekarsko- Stomatologicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W naszym Centrum zajmuje się chirurgią stomatologiczną. Dr . Przystał odbył liczne szkolenia z zakresu chirurgii stomatologicznej m.in. :

Rozpoznawanie nowotworów twarzy i jamy ustnej” , „ Leczenie urazów czaszki twarzowej” , „Różne możliwości postępowania klinicznego w trudnych przypadkach estetycznych”.

Jest perfekcjonistą w życiu i w pracy .Zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej wykonuje z niezwykłą precyzją.  Prywatnie zapalony narciarz.

Lekarz dentysta  Karolina Zapszała

W latach 2004-2007 Ukończyła Państwową Uczelnię Wyższą, Iwano-Frankiwski Narodowy Uniwersytet Medyczny na Ukrainie. Uzyskała pełne wykształcenie wyższe o specjalności „stomatologia” oraz tytuł lekarza stomatologa.

Na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczanie w Języku Angielskim, uzyskała zaświadczenie potwierdzające równoważność z polskim dyplomem ukończenia studiów magisterskich i tytułem zawodowym lekarza dentysty.

Zajmuję się głównie leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych oraz protetyką.

Ciągle doskonali swoje umiejętności w zakresie endodoncji, chirurgii oraz stomatologii estetycznej co potwierdzają odbyte przez nią liczne szkolenia.

Biegle mówi w języku ukraińskim, oraz rosyjskim i angielskim-na poziomie komunikatywnym co pozwala przyjmować pacjentów obcojęzycznych.

 

Lekarz dentysta Katarzyna Pazurkiewicz

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie, Wydziału Lekarskiego na kierunku lekarsko – dentystycznym, gdzie w 2014 roku uzyskała tytuł Lekarza Dentysty.

W naszym Centrum zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, protetyką oraz endodoncją.

Kładzie duży nacisk na doskonalenie swoich umiejętności biorąc udział w szkoleniach.

Jest lekarzem cierpliwym i wyrozumiałym, zawsze wykonuje zabiegi z należytą starannością oraz przeprowadza je w miłej i komfortowej atmosferze.

Zyskała dużą sympatię naszych pacjentów, także tych najmłodszych.

Lekarz stomatolog  Paweł Kudlik
▪️Ortodoncja dziecięca▪️

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Absolwentem Szkoły Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jest również Inspektorem Ochrony Radiologicznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

W naszym Centrum zajmuje się ortodoncją ( aparaty ruchome dla dzieci i dorosłych). Odbył w tym kierunku liczne kursy potwierdzone certyfikatami , jak również z zakresu protetyki i endodoncji .

Wizyty u Dr. Kudlika przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze a nasi najmniejsi pacjenci z wielką chęcią do niego wracają .

Lekarz dentysta Marcin Kotowski
▪️Implanty , Chirurgia Stomatologiczna▪️

Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach z Oddziałem Stomatologii w Zabrzu w 2009 r.
Jest w trakcie studiów doktoranckich Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z Oddziałem w Zabrzu. Ponadto kształci się zawodowo w ramach specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Łodzi.
Doktor Kotowski uczestniczył w licznych kursach i kongresach krajowych z zakresu implantologii.
Jest członkiem organizacji Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI), International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI).
W naszym Centrum zajmuje się głównie implantologią jak również chirurgią stomatologiczną oraz protetyką.
Podczas wykonywanych zabiegów najważniejsze jest dla Niego dobro jak i komfort pacjenta na fotelu, kompleksowość oraz precyzja wykonywanych zabiegów .

 

Katarzyna Stopa, Barbara Bebej-Bies, Agnieszka Karpierz                            ▪️Recepcjonistki▪️

To nasze sympatyczne rejestratorki. Zawsze witają naszych pacjentów z uśmiechem i serdecznością. Dzięki ich profesjonalizmowi całe centrum może sprawnie funkcjonować. To one zajmują się rejestracją pacjentów. Umawiają oraz potwierdzają wizyty, odpowiadają na Państwa maile oraz telefony. Zawsze służą pomocą w odpowiedzi na Państwa pytania.

 
 Krystyna Warchoł, Monika Kuczkowicz                                                        ▪️Asystentki Stomatologiczne▪️

Dziewczyny tworzą zespół miłych i wykwalifikowanych asystentek . To one dbają o komfort pacjenta na fotelu. Są nieodłączną częścią całego zespołu. Pomagają stomatologowi podczas leczenia oraz dbają o to, by stanowisko i miejsce pracy lekarza było utrzymane w sterylnych warunkach. Czynnie asystują podczas zabiegów podając lekarzowi narzędzia i leki, przygotowując materiały do wypełnienia lub wycisków.

mgr Dawid Dominik
▪️Właściciel▪️

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie , gdzie zdobył tytuł magistra ekonomii. Czuwa nad wszystkimi pracownikami oraz dokumentacją. Wyznacza cele związane z rozwojem firmy. Zajmuję się reklamą i sprawnym funkcjonowaniem naszego centrum. Dba o dobrą i przyjazną atmosferę w pracy oraz zapewnia dogodne warunki pracy dla swoich pracowników. Jest stanowczy i dąży do realizacji wyznaczonych celów. Cechuje się również dużym poczuciem humoru.