NASZE USŁUGI:

Stomatologia Zachowawcza i Endodoncja

Profilaktyka i leczenie próchnicy, odbudowa tkanek zęba wypełnieniami oraz leczenie kanałowe.

Stomatologia Estetyczna

Utrzymanie pięknych, zdrowych zębów poprzez zabiegi poprawiające estetykę zębów: wybielanie, korony porcelanowe i pełnoceramiczne, licówki.

Stomatologia Dziecięca

Wizyty adaptacyjne, leczenie zębów mlecznych oraz stałych niedojrzalych, lakowanie i lapisowanie zębów, leczenie próchnicy u dzieci.

Periodontologia

 Dziedzina ta zajmuje się zapobieganiem, diagnostyką i leczeniem chorób przyzębia oraz błony śluzowej, czyli całą jamą ustną otaczającą zęby.

Implanty

Implanty zębowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które utraciły zęby na skutek próchnicy, chorób przyzębia bądź urazów. Implant to nie wielki tytanowy wszczep zastępujący korzeń zęba.

Chirurgia Stomatologiczna

Dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. Wśród najczęstszych zabiegów jest usuwanie ósemek.

Profilaktyka

Głównym zabiegiem profilaktycznym wykonywanym w gabinecie stomatologicznym jest higienizacja jamy ustnej: usuwanie kamienia nazębnego (scalling), piaskowanie, fluoryzacja oraz lakowanie zębów.

Protetyka

Dział stomatologii poświęcony odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych, lub po ich masywnym uszkodzeniu.

Ozonoterapia

Jest innowacyjną metodą leczenia uszkodzonych tkanek, skupiając się na ognisku choroby. Jest to znakomite rozwiązanie dla pacjentów wrażliwych na ból, którzy boją się tradycyjnego leczenia.

Ortodoncja

Dziedzina zajmująca się leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz korygowaniem nieprawidłowości zębowych poprzez aparaty ortodontyczne.

Pracownia RTG

Zdjęcia rentgenowskie pozwalają na szybką i dokładną ocenę uzębienia. W naszej pracowni wykonujemy RTG punktowe i panoramiczne.