NASZE USŁUGI:

Stomatologia Zachowawcza i Endodoncja

Profilaktyka i leczenie próchnicy, odbudowa tkanek zęba wypełnieniami oraz leczenie kanałowe.

Stomatologia Estetyczna

Utrzymanie pięknych, zdrowych zębów poprzez zabiegi poprawiające estetykę zębów: wybielanie, korony porcelanowe i pełnoceramiczne, licówki.

Stomatologia Dziecięca

Wizyty adaptacyjne, leczenie zębów mlecznych oraz stałych niedojrzalych, lakowanie i lapisowanie zębów, ekstrakcje oraz leczenie próchnicy i chorób błony śluzowej u dzieci.

Implanty

Implant to nie wielki tytanowy wszczep ( kształtem przypominający śrubkę) zastępujący korzeń zęba. Stanowi bazę na której odbudowuje się koronę brakującego zęba.

Chirurgia Stomatologiczna

Dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. Wśród najczęstszych zabiegów jest usuwanie ósemek.

Ortodoncja

Dziedzina w stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz korygowaniem nieprawidłowości zębowych poprzez aparaty ortodontyczne.

Protetyka

Dział stomatologii poświęcony odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych, lub po ich masywnym uszkodzeniu. Do odtworzenia wykorzystuje się uzupełnienie protetyczne.

Profilaktyka

Głównym zabiegiem profilaktycznym wykonywanym w gabinecie stomatologicznym jest higienizacja jamy ustnej: usuwanie kamienia nazębnego (scalling), piaskowanie, fluoryzacja oraz lakowanie zębów.

Ozonoterapia

Jest innowacyjną metodą leczenia uszkodzonych tkanek, skupiając się na ognisku choroby. Jest to znakomite rozwiązanie dla pacjentów wrażliwych na ból, którzy boją się tradycyjnego leczenia.

Pracownia RTG

Zdjęcia rentgenowskie pozwalają na szybką i dokładną ocenę uzębienia. Są podstawowym zdjęciem diagnostyki w stomatologii.  W naszej pracowni wykonujemy RTG punktowe i panoramiczne.