KATARZYNA DOMINIK

KATARZYNA

DOMINIK

Ukończyła wiele specjalistycznych kursów z zakresu zarządzania placówką medyczną, marketingu, profesjonalnej obsługi pacjenta. Jest certyfikowanym Inspektorem Ochrony Danych oraz Opiekunem Pacjenta.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała budując przez lata wizerunek naszej firmy, ciagle poszerzając zakres usług, kompletując specjalistów z różnych dziedzin stomatologii.

 Jej najważniejszym celem jest, niezawodne funkcjonowanie naszego Centrum.

Połączenie pracy recepcji, z profesjonalizmem asysty kończąc na nieocenionej wiedzy i doświadczeniu lekarzy, tworzy jedną całość, a tym samym zgrany zespół. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom odwiedzających Nas pacjentów. Nadzoruje pracę personelu medycznego, jednocześnie buduje i utrzymuje dobre relacje z pacjentami korzystającymi z usług naszej kliniki.

Dba o sprawną organizację pracy. Nadzoruje grafiki lekarzy tak, aby wszystkie wizyty były dokładnie zaplanowane oraz, aby wyeliminować ryzyko nakładania się terminów.

Przeprowadza rozmowy z pacjentami, omawia kwestie finansowe, odpowiada na wszystkie nurtujące Pacjenta pytania, służy radą. W trakcie leczenia pozostaje z Pacjentem w kontakcie telefonicznym i jest do jego dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości.