ICON – LECZENIE BEZ BOROWANIA

Przedstawiamy bezpieczny system ICON – przeciwdziałanie i leczenie wczesnej próchnicy , czyli leczenie tzw. białych plam na zębach u dzieci i dorosłych

ICON to system, dzięki któremu możemy skutecznie wyleczyć powstałe przebarwienia na zębach w wyniku zaatakowania powierzchni szkliwa zębów przez bakterie próchnicotwórcze. Jednak nie tylko bakterie próchnicowe wywołują powstanie białych plam.

Przeznaczenie materiału ICON to bezinwazyjne leczenie (bez wiercenia i innych nieprzyjemnych inwazyjnych metod leczenia). Został stworzony do powstrzymywania postępów próchnicy początkowej i eliminowania białych plam. Można go stosować do leczenia zmian występujących zarówno w przestrzeniach między-zębowych, jak i na powierzchniach przedsionkowych zębów.

Białe plamy próchnicowe zauważalne są już w pierwszych etapach inwazji bakterii na naszym szkliwie, co sprawia, że nasze zęby zaczynają wyglądać nie estetycznie i tracą swój naturalny biały kolor i blask. Również po zdjęciu aparatu ortodontycznego zauważalne są białe przebarwienia na zębach, często spowodowane nie właściwym dbaniem o higienę jamy ustnej.

Czym tak właściwie jest ICON i jak wygląda leczenie tym preparatem?

ICON to płynna żywica, która po nałożeniu na powierzchnię naszych zębów wchodzi w reakcję z widocznymi plamami. Przebarwienia te pod wpływem aktywnej substancji zostają usunięte z powierzchni szkliwa, co daje estetyczny efekt zabiegu.

Jakie są zalety leczenia system ICON wczesnej próchnicy?

Pierwsza i najważniejsza zaleta to 100% skuteczność tej innowacyjnej metody, gdyż estetyczne efekty widoczne są tuż po zabiegu. Drugą ważną zaletą jest czas leczenia, który skrócony jest tylko i wyłącznie do jednej wizyty.Co ważniejsze zabieg jest zupełnie bezbolesny. Należy tutaj również podkreślić bezinwazyjność tego sposobu leczenia wczesnej próchnicy, gdyż nasze zęby nie są w żaden sposób naruszane.

Telefon

Adres

ul. Zakopiańska 6a
34-700 Rabka Zdrój