STOMATOLOGIA CYFROWA

STOMATOLOGIA

CYFROWA

Zaprojektujemy Twój uśmiech !

W Centrum Stomatologii Dominik stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które pozwalają Nam uzyskać niezwykłe metamorfozy uśmiechu !

 

  ▶️ Za pomocą skanera wewnętrzustnego wykonujemy skan cyfrowy uzębienia,  dodatkowo zdjęcia portretowe pacjenta , następnie projektujemy Twój uśmiech ! 

  ▶️ To technologia , która zapewnia niezrównaną dokładność, precyzję oraz komfort.

  Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie  wizualizację cyfrową jak również projekt funkcyjny (mock-up) – możesz „przymierzyć” swój nowy uśmiech bezpośrednio u Nas w gabinecie ,aby zobaczyć jak będzie wyglądać Twoja przyszła metamorfoza! 

  Digital Smile Design to nowoczesna koncepcja cyfrowego projektowania uśmiechu, który w całości jest stworzony pod indywidualne potrzeby pacjenta. Jest to unikalne narzędzie do planowania leczenia stomatologicznego, które wzmacnia wizję diagnostyczną lekarza dentysty, zwiększa przewidywalność i poprawia komunikację między lekarzem i ich pacjentami. Plan leczenia opiera się w całości na dokładnej analizie proporcji uzębienia i twarzy. 

  Korzystając z profesjonalnego sprzętu i doświadczenia naszych lekarzy, oferujemy możliwość zaprojektowania nowego uśmiechu, który będzie idealnie zintegrowany z Twoją osobowością. Możliwość zobaczenia nowego uśmiechu jeszcze przed rozpoczęciem procesu leczenia sprawi, że z ogromną przyjemnością przystąpisz do tego zabiegu.

  Jeśli zależy Ci na praktycznie natychmiastowych efektach, powinieneś poważnie przemyśleć cyfrowe projektowanie uśmiechu!

  Jakie są zalety DSD – cyfrowego projektowania uśmiechu?

  • otrzymasz uśmiech doskonale pasujący do Twojej twarzy i jej mimiki
  • będziesz brać czynny udział w projektowaniu
  • efekt końcowy zobaczysz przed rozpoczęciem leczenia
  • przedstawimy dokładny i spersonalizowany plan leczenia
  • efekt końcowy będzie idealnie odzwierciedlać projekt cyfrowy

  Telefon

  Adres

  ul. Zakopiańska 6a
  34-700 Rabka Zdrój