STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich. Estetyka kojarzy się nam z pięknem i równowagą.

Głównym zadaniem stomatologii estetycznej jest utrzymywanie naturalnie pięknych, zdrowych zębów do późnej starości poprzez wypełnianie ubytków próchnicowych i niepróchnicowych, a także szereg zabiegów poprawiających estetykę zębów.

W zakres wykonywanych zabiegów w naszym gabinecie wchodzą:

  • Wybielanie zębów – lampa lub metoda nakładkowa
  • Wybielanie zębów martwych
  • Korona pełnoceramiczna
  • Korona porcelanowa
  • Licówki pełnoceramiczne/ kompozytowe
  • Odbudowa estetyczna korony zęba

Kompozyt w kolorze

Korygowanie i konturowanie kształtu zębów to sposób na poprawę estetyki u osób z ukruszonymi, pękniętymi i nierównymi zębami. Jest to jeden z niewielu dostępnych zabiegów w stomatologii estetycznej, który może być wykonany na jednej wizycie. Zredukowanie długości lub dodanie paru milimetrów kompozytu w kolorze zębów może dodać blasku twojemu uśmiechowi bez bólu i dyskomfortu.

Licówki

Słynny „Hollywood smile” to komplet porcelanowych licówek. Licówki wykonuje się z porcelany i cementuje do zewnętrznej powierzchni zęba. Jest to skuteczne rozwiązanie dla osób, których zęby są przebarwione, nierówne czy uszkodzone. Jest to również dobre wyjście dla osób które chcą się pozbyć przerwy pomiędzy zębami (diastemy).

O powodzeniu estetycznym decyduje precyzyjne określenie koloru. Perfekcyjna funkcjonalność i technicznie dobrze wykonana praca nie będzie zadowalająca ani dla stomatologa ani dla pacjenta jeżeli kolor uzupełnienia nie będzie harmonizował z pozostałymi zębami.

Przebarwienia

Piękny śnieżnobiały uśmiech jest najlepszą ozdobą każdego z nas. Picie kawy, herbaty, czerwonego wina powoduje przebarwienia i żółknięcie zębów. Dzięki wybielaniu zębów metodą nakładkową lub lampą jest to proces odwracalny.

Stomatologia estetyczna pozwala nam na przywrócenie piękna i równowagi między kształtem i kolorem zębów. To praca lekarza wraz z technikiem . Prowadzi do uzyskania u Pacjenta doskonałego uśmiechu. Doskonały uśmiech to dla nas zdrowe i czyste zęby, w zdrowych dziąsłach, które są ustawione prosto w pełnych łukach zębowych.

Telefon

Adres

ul. Zakopiańska 6a
34-700 Rabka Zdrój